Čas na serveru 07:10:48

Vojtěch (Adalbert) Brechler
Na divoké říčce

Id: 181507

Na divoké říčce

  •  / Na divoké říčce / Vojtěch (Adalbert) Brechler

olej/plátno, rozměr 46 x 38 cm, signováno vlevo dole, v minulosti restaurováno, dekorativně rámováno, PO

zobrazeno: 2349x

Vyvolávací cena:
7 500

43 000