Čas na serveru 01:18:21

Vojtěch Čapek
Dynamic Lava

Id: 494702

Dynamic Lava

  •  / Dynamic Lava / Vojtěch Čapek

akryl/plátno, rozměr 80 x 80 cm, značeno vpravo dole, značeno, datováno a popsáno na zadní straně, nerámováno

zobrazeno: 3071x

Vyvolávací cena:

17 500