Vojtěch Čapek
Nearby Access
Id: 494701
akryl/plátno, rozměr 80 x 60 cm, značeno, datováno a popsáno na zadní straně, nerámováno
zobrazeno: 1084x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
10 000 Kč
2024,05-1,13,20,36,00
minimální příhoz 500 Kč