Čas na serveru 21:46:09

Vojtěch Čapek
Záře (Los Alamos)

Id: 465602

Záře (Los Alamos)

  •  / Záře (Los Alamos) / Vojtěch Čapek

akryl/plátno, rozměr 90 x 70 cm, značeno vpravo dole, značeno a popsáno na zadní straně, nerámováno

zobrazeno: 2404x

Vyvolávací cena:

19 000