Čas na serveru 15:16:47

Vojtěch Doležil
Konvolut dvou obrazů

Id: 2171

Konvolut dvou obrazů

  •  / Konvolut dvou obrazů / Vojtěch Doležil

olej/karton, signováno vpravo dole, rozměry: 1) Vysoká pec, 32 x 28 cm; 2) Motiv z Vítkovic, 32 x 24 cm; nerámováno, volně loženo, značně lakováno

zobrazeno: 2481x

Vyvolávací cena:

5 100