Čas na serveru 05:52:02

Vojtěch Doležil
Konvolut dvou obrazů

Id: 2368

Konvolut dvou  obrazů

  •  / Konvolut dvou  obrazů / Vojtěch Doležil

olej/sololit, rozměr každého 25 x 31,5 cm, jeden signován vpravo dole, popsán "Motiv z Vítkovic", volně loženo, rámováno, původní stav

zobrazeno: 2153x

Vyvolávací cena:

7 000