Čas na serveru 19:51:58

Vojtěch Doležil
Konvolut dvou obrazů

Id: 2401

Konvolut dvou obrazů

  •  / Konvolut dvou obrazů / Vojtěch Doležil

olej/karton, signován každý vpravo dole, volně loženo, rámováno, původní stav; 1)Hutě, rozměr 25 x 33 cm, vlevo dole, datace; 2) Motiv z Vítkovic, rozměr 33 x 25 cm

zobrazeno: 2194x

Vyvolávací cena:

6 600