Čas na serveru 19:30:52

Vojtěch Doležil
Scenérie s kostelíkem

Id: 170602

Scenérie s kostelíkem

  •  / Scenérie s kostelíkem / Vojtěch Doležil

olej/plátno, rozměr 47 x 63 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, obraz ve velmi dobrém stavu, viz foto

zobrazeno: 1512x

Vyvolávací cena:
3 800

7 000