Čas na serveru 14:20:41

Vojtěch Erdélyi
Alej

Id: 348303

Alej

  •  / Alej / Vojtěch Erdélyi
  •  / Alej / Vojtěch Erdélyi
  •  / Alej / Vojtěch Erdélyi

olej/karton, rozměr 32,5 x 41 cm, značeno a datováno vpravo dole, lehce poškozený rám, vše v původním stavu, nerestaurováno

zobrazeno: 2600x

Vyvolávací cena:

10 500