Čas na serveru 20:12:51

Vojtěch Erdélyi
Jezírko v lese

Id: 239802

Jezírko v lese

  •  / Jezírko v lese / Vojtěch Erdélyi

olej/karton, rozměr ve výřezu 46 x 58 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, poškozený rám, přiložen znalecký posudek Mgr. Zsófie Kiss-Szemán

zobrazeno: 2051x

Vyvolávací cena:
10 000

120 005