Čas na serveru 13:20:47

Vojtěch Erdélyi
Zrcadlení

Id: 359602

Zrcadlení

  •  / Zrcadlení / Vojtěch Erdélyi

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 51,5 x 41,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno, certifikát původu na zadní straně

zobrazeno: 49590x

Vyvolávací cena:

15 000