Čas na serveru 01:32:15

Vojtěch Erdélyi
Zrcadlení

Id: 359602

Zrcadlení

  •  / Zrcadlení / Vojtěch Erdélyi

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 51,5 x 41,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno, certifikát původu na zadní straně

zobrazeno: 50136x

Vyvolávací cena:

15 000