Čas na serveru 05:28:51

Vojtěch Hynais
Dívčí akt s květinou

Id: 115406

Dívčí akt s květinou

  •  / Dívčí akt s květinou / Vojtěch Hynais

olej/plátno, rozměr 89 x 50 cm, signováno vlevo dole, datováno 1888, plátno v minulosti drobně lokálně restaurováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, k obrazu bude přiložen znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové, konzultováno a pravost potvrzena Doc. PhDr. Marií Mžykovou, CSc., obraz bude uveden v připravované autorově monografii

zobrazeno: 11797x

Vyvolávací cena:
250 000

850 000

Příhozy: 79