Čas na serveru 19:57:26

Vojtěch Hynais
Dívčí akt s květinou

Id: 115406

Dívčí akt s květinou

  •  / Dívčí akt s květinou / Vojtěch Hynais

olej/plátno, rozměr 89 x 50 cm, signováno vlevo dole, datováno 1888, plátno v minulosti drobně lokálně restaurováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, k obrazu bude přiložen znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové, konzultováno a pravost potvrzena Doc. PhDr. Marií Mžykovou, CSc., obraz bude uveden v připravované autorově monografii

zobrazeno: 7829x

Vyvolávací cena:
250 000

260 000

2018,01-1,22,21,34,00
( 22.1.2018, 21:34:00 )

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 5 000 Kč

Přihazovat do limitu

18.1.2018 9:15 260 000 Kč