Čas na serveru 17:15:33

Vojtěch Hynais
Mužský akt

Id: 360803

Mužský akt

  •  / Mužský akt / Vojtěch Hynais

olej/plátno, rozměr 56 x 44 cm, značeno monogramem vlevo dole, lehce poškozený rám, přiložen písemný soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

zobrazeno: 2024x

Vyvolávací cena:
12 000

50 000