Čas na serveru 10:41:19

Vojtěch Hynais
Podobizna pařížské dámy

Id: 345501

Podobizna pařížské dámy

  •  / Podobizna pařížské dámy / Vojtěch Hynais

pastel/papír, rozměr 92 x 73 cm, značeno vpravo nahoře, na zadní straně razítko JUV Hynaisovy souborné výstavy v roce 1924, poškozený rám, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové,po

zobrazeno: 3336x

Vyvolávací cena:
6 000

160 000

Účastníci: 18

Příhozy: 106