Čas na serveru 11:46:45

Vojtěch Hynek Popelka
Dáma s paraplíčkem

Id: 378605

Dáma s paraplíčkem

  •  / Dáma s paraplíčkem / Vojtěch Hynek Popelka

olej/karton, rozměr 46 x 38 cm, značeno a datováno vlevo dole, poškozený rám

zobrazeno: 978x

Vyvolávací cena:

3 200