Čas na serveru 05:42:21

Vojtěch Hynek Popelka
Hlava koně

Id: 18101

Hlava koně

  •  / Hlava koně / Vojtěch Hynek Popelka

olej/plátno, rozměr 66 x 45 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu i malbě, původní stav

zobrazeno: 2013x

Vyvolávací cena:
1 100

3 100