Čas na serveru 22:11:06

Vojtěch Hynek Popelka
Kachny

Id: 475

Kachny

  •  / Kachny / Vojtěch Hynek Popelka

olej/plátno, rozměr plátna 70 x 90 cm, signováno vlevo dole, datováno 1912, novodobější rám, vše v perfektním stavu

zobrazeno: 2910x

Vyvolávací cena:
4 400