Čas na serveru 15:56:51

Vojtěch Hynek Popelka
Kachny

Id: 1281

Kachny

  •  / Kachny / Vojtěch Hynek Popelka

olej/plátno, rozměr plátna 45 x 65 cm, signováno vlevo dole, drobné oděrky na malbě i rámu, původní stav

zobrazeno: 2214x

Vyvolávací cena:
800

2 100