Čas na serveru 23:44:24

Vojtěch Hynek Popelka
Kachny

Id: 1281

Kachny

  •  / Kachny / Vojtěch Hynek Popelka

olej/plátno, rozměr plátna 45 x 65 cm, signováno vlevo dole, drobné oděrky na malbě i rámu, původní stav

zobrazeno: 2192x

Vyvolávací cena:
800

2 100