Čas na serveru 23:31:52

Vojtěch Hynek Popelka
Pes

Id: 456

Pes

  •  / Pes / Vojtěch Hynek Popelka

olej/plátno, rozměr plátna 97 x 79 cm, signováno vpravo dole, datováno 1926, drobné oděrky na rámu, obraz vhodný k přečištění, původní stav

zobrazeno: 2993x

Vyvolávací cena:
4 200

4 200

26.8.2013, 20:42:00

26.8.2013 20:37 4 200 Kč