Čas na serveru 10:06:18

Vojtěch Martinka
Na loďce

Id: 413201

Na loďce

  •  / Na loďce / Vojtěch Martinka

olej/plátno, rozměr 35 x 27 cm, neznačeno, rámováno, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem, malba v ploše krakelovaná, drobné oděrky v malbě

zobrazeno: 478x

Vyvolávací cena:

9 500