Čas na serveru 12:27:32

Vojtěch Pernica
Při odpočinku

Id: 113203

Při odpočinku

  •  / Při odpočinku / Vojtěch Pernica

olej/plátno, rozměr 36,5 x 35 cm, signováno vpravo nahoře, datováno, malba lokálně poškozena, rámováno

zobrazeno: 1447x

Vyvolávací cena:
1 200

5 100