Čas na serveru 18:51:38

Vojtěch Pernica
Strýc Sedlář

Id: 152402

Strýc Sedlář

  •  / Strýc Sedlář / Vojtěch Pernica

olej/karton, rozměr 20 x 13,5 cm, signováno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 1437x

Vyvolávací cena:

1 400