Čas na serveru 02:55:42

Vojtěch Pernica
Tulák

Id: 288402

Tulák

  •  / Tulák / Vojtěch Pernica
  •  / Tulák / Vojtěch Pernica
  •  / Tulák / Vojtěch Pernica

olej/plátno, rozměr 85 x 52 cm, značeno v ploše včetně datace, oděrky na rámu

zobrazeno: 1166x

Vyvolávací cena:

18 500