Čas na serveru 16:52:16

Vojtěch Preissig
Básník a múzy - umění

Id: 369301

Básník a múzy - umění

  •  / Básník a múzy - umění / Vojtěch Preissig

perokresba černým inkoustem/papír, rozměr ve výřezu 25 x 17 cm, značeno monogramem vlevo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, přiložen písemný odborný posudek PhDr. Vlasty Čihákové-Noshiro a posouzení autenticity kresby na základě optických pozorovacích technik

zobrazeno: 52734x

Vyvolávací cena:

30 000