Čas na serveru 03:58:13

Vojtěch Preissig
Břízy

Id: 369602

Břízy

  •  / Břízy / Vojtěch Preissig
  •  / Břízy / Vojtěch Preissig
  •  / Břízy / Vojtěch Preissig

olej/lepenka, rozměr ve výřezu 21,5 x 12,5 cm, značeno vpravo dole, poškozená pasparta, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 3050x

Vyvolávací cena:

54 000

Příhozy: 70