Čas na serveru 00:15:13

Vojtěch Preissig
Hradčany

Id: 270206

Hradčany

  •  / Hradčany / Vojtěch Preissig

akvatinta/papír, rozměr ve výřezu 35 x 22 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, stav viz foto,po

zobrazeno: 2683x

Vyvolávací cena:

7 600