Čas na serveru 03:39:44

Vojtěch Preissig
Korytná

Id: 298702

Korytná

  •  / Korytná / Vojtěch Preissig

mezzotinta/papír, rozměr tisku 29 x 49 cm, značeno vlevo dole včetně datace a popisu, list vpravo nahoře poškozen viz foto, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 5710x

Vyvolávací cena: