Čas na serveru 23:48:59

Vojtěch Preissig
Kytice ve váze

Id: 424701

Kytice ve váze

  •  / Kytice ve váze / Vojtěch Preissig

barevný lept/akvatinta/papír, rozměr listu 62 x 45 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám

zobrazeno: 782x

Vyvolávací cena:

16 500