Čas na serveru 04:49:16

Vojtěch Preissig
Městské zákoutí

Id: 270401

Městské zákoutí

  •  / Městské zákoutí / Vojtěch Preissig

barevná litografie/papír, rozměr tisku 23 x 19 cm, značeno vpravo, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 6520x

Vyvolávací cena:

9 500