Čas na serveru 01:07:26

Vojtěch Preissig
Strom u cesty

Id: 1393

Strom u cesty

  •  / Strom u cesty / Vojtěch Preissig

akvatinta/papír, velikost tisku 22 x 37 cm, signováno vpravo dole tužkou, zaskleno, rámováno, značně zaprášeno pod sklem, původní stav

zobrazeno: 1608x

Vyvolávací cena:

16 000