Čas na serveru 20:19:24

Vojtěch Preissig
Strom v zahradě

Id: 25001

Strom v zahradě

  •  / Strom v zahradě / Vojtěch Preissig

dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 52 x 37 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, rámováno, zaskleno

zobrazeno: 1432x

Vyvolávací cena:

10 500