Čas na serveru 00:26:21

Vojtěch Preissig
Ze slováckého dvora

Id: 33301

Ze slováckého dvora

  •  / Ze slováckého dvora / Vojtěch Preissig

akvatinta/papír, rozměr ve výřezu 25 x 34 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2367x

Vyvolávací cena:

10 100