Čas na serveru 09:53:40

Vojtěch Sedláček
Cesta k vesnici

Id: 178004

Cesta k vesnici

  •  / Cesta k vesnici / Vojtěch  Sedláček

tempera/lepenka, rozměr 56 x 78 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, oděrky na původním rámování

zobrazeno: 1720x

Vyvolávací cena:

34 000