Čas na serveru 17:23:32

Vojtěch Sedláček
Cesta z pole

Id: 114305

Cesta z pole

  •  / Cesta z pole / Vojtěch  Sedláček

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 28 x 40,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 1710x

Vyvolávací cena:

25 000