Čas na serveru 10:11:25

Vojtěch Sedláček
Jaro

Id: 131704

Jaro

  •  / Jaro / Vojtěch  Sedláček
  •  / Jaro / Vojtěch  Sedláček
  •  / Jaro / Vojtěch  Sedláček
  •  / Jaro / Vojtěch  Sedláček

kombinovaná technika/papír, návrh na pohlednici, rozměr ve výřezu 14,5 x 21,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 926x

Vyvolávací cena:

26 000

Příhozy: 56