Čas na serveru 07:25:34

Vojtěch Sedláček
K podzimu

Id: 158603

K podzimu

  •  / K podzimu / Vojtěch  Sedláček

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 37,5 x 56,5 cm, signováno vlevo dole, datováno, na zadní straně popis, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 4843x

Vyvolávací cena:

35 000

Příhozy: 50