Čas na serveru 10:24:12

Vojtěch Sedláček
Koně na poli

Id: 152603

Koně na poli

  •  / Koně na poli / Vojtěch  Sedláček

tempera/papír, rozměr 37 x 55 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, novodobě rámováno

zobrazeno: 1862x

Vyvolávací cena:

12 100