Čas na serveru 01:28:15

Vojtěch Sedláček
Koňský povoz

Id: 402702

Koňský povoz

  •  / Koňský povoz / Vojtěch  Sedláček

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 37 x 55 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám

zobrazeno: 839x

Vyvolávací cena:

6 600