Vojtěch Sedláček
Koňský povoz
Id: 500509
kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 30 x 41 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 74x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 700 Kč
2024,05-1,14,19,48,00
minimální příhoz 100 Kč