Čas na serveru 01:47:18

Vojtěch Sedláček
Krajina

Id: 392702

Krajina

  •  / Krajina / Vojtěch  Sedláček

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 32 x 24 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám

zobrazeno: 2231x

Vyvolávací cena:

23 000

Příhozy: 67