Čas na serveru 06:55:56

Vojtěch Sedláček
Krajina u Mládkova

Id: 367

Krajina u Mládkova

  •  / Krajina u Mládkova / Vojtěch  Sedláček

tempera/papír, rozměr ve výřezu 37 x 55 cm, signováno vlevo dole, datováno ´32, zaskleno, drobné oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 4029x

Vyvolávací cena:

5 600