Čas na serveru 13:38:55

Vojtěch Sedláček
Kůň na poli

Id: 692

Kůň na poli

  •  / Kůň na poli / Vojtěch  Sedláček

olej/plátno, rozměr plátna 37,5 x 49 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně plátna skica, oloupaný rám, původní stav

zobrazeno: 3394x

Vyvolávací cena:

7 000