Čas na serveru 15:23:19

Vojtěch Sedláček
Letní navečer

Id: 128201

Letní navečer

  •  / Letní navečer / Vojtěch  Sedláček

tempera/karton, rozměr ve výřezu 51 x 67 cm, signováno vlevo dole, datováno 38, na zadní straně popsáno a výstavní štítek z výstavy Umělecké besedy, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1615x

Vyvolávací cena:

33 000