Čas na serveru 04:38:58

Vojtěch Sedláček
Na cestě

Id: 322702

Na cestě

  •  / Na cestě / Vojtěch  Sedláček

kombinovaná technika/tuž/akvarel/papír, rozměr viditelný 42 x 31,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2037x

Vyvolávací cena:

30 000

Příhozy: 69