Čas na serveru 00:38:04

Vojtěch Sedláček
Na cestě

Id: 1503606

Na cestě

  •  / Na cestě / Vojtěch  Sedláček

kresba/papír, rozměr ve výřezu 11 x 16 cm, signováno vpravo dole tužkou, datováno 66, paspartováno, rámováno, zaskleno, původní stav

zobrazeno: 2672x

Vyvolávací cena:
300

4 700