Čas na serveru 15:08:05

Vojtěch Sedláček
Na cestě

Id: 119002

Na cestě

  •  / Na cestě / Vojtěch  Sedláček

tempera/papír, rozměr ve výřezu 36 x 54 cm, signováno a datováno vpravo dole s věnováním, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1883x

Vyvolávací cena:

41 001

Příhozy: 56