Čas na serveru 23:17:00

Vojtěch Sedláček
Na louce

Id: 136301

Na louce

  •  / Na louce / Vojtěch  Sedláček

kombinovaná technika/tempera/papír, rozměr 50 x 63,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 746x

Vyvolávací cena:

25 000