Čas na serveru 09:40:40

Vojtěch Sedláček
Na lovu

Id: 175512

Na lovu

  •  / Na lovu / Vojtěch  Sedláček

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 28 x 39 cm, signováno vlevo dole, datováno, paspartováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1352x

Vyvolávací cena:

15 000

Příhozy: 54