Čas na serveru 10:33:37

Vojtěch Sedláček
Na pastvě

Id: 402701

Na pastvě

  •  / Na pastvě / Vojtěch  Sedláček

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 29 x 41 cm, značeno, popsáno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám

zobrazeno: 529x

Vyvolávací cena:

4 700