Čas na serveru 03:48:01

Vojtěch Sedláček
Na pastvě

Id: 402701

Na pastvě

  •  / Na pastvě / Vojtěch  Sedláček

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 29 x 41 cm, značeno, popsáno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám

zobrazeno: 556x

Vyvolávací cena:

4 700