Čas na serveru 07:52:14

Vojtěch Sedláček
Na poli

Id: 208709

Na poli

  •  / Na poli / Vojtěch  Sedláček

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 37 x 56 cm, značeno vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1641x

Vyvolávací cena:
2 200

25 000

Příhozy: 67